dureri de ochi

12-11-2011
maria 34
Nu este medic/terapeut
maria 34
Buna ziua.
Am si eu o probleme, am inceput interferonul cu pegasys marti a fost prima injectie, acum problema este ca ma dor ochii de aseara din ce cauza este din cauza interferonului?
Si ce as putea face pana luni cand merg la dr.
Va rog daca puteti sa ma lamuriti.
3 comentarii
0
13-11-2011, ora 09:15
maria 34
Nu este medic/terapeut
maria 34
Daca ar fi dupa mine nu as lua nimic, dar o data ce ai virus b cu d, si atatia virusi pe care ii am eu, cred ca si tu nu ai avea alta solutie.Dupa cate am citit si cu cati medici am vorbit nu stopeaza virusi decat interferonul,.
0
13-11-2011, ora 13:57
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Buna ziua! Ar trebui sa faci un consult oftalmologic complet. Daca durerea oculara a aparut brusc, ne putem gandi si la o sinuzita, iti recomand si un consult ORL:Numai bine
0
14-11-2011, ora 15:04
maria 34
Nu este medic/terapeut
maria 34
multumesc frumos.
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Curiozitate: cum cresc ochii?
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.