dureri de ochi
Buna ziua.
Am si eu o probleme, am inceput interferonul cu pegasys marti a fost prima injectie, acum problema este ca ma dor ochii de aseara din ce cauza este din cauza interferonului?
Si ce as putea face pana luni cand merg la dr.
Va rog daca puteti sa ma lamuriti.
Am si eu o probleme, am inceput interferonul cu pegasys marti a fost prima injectie, acum problema este ca ma dor ochii de aseara din ce cauza este din cauza interferonului?
Si ce as putea face pana luni cand merg la dr.
Va rog daca puteti sa ma lamuriti.
3 comentarii
Daca ar fi dupa mine nu as lua nimic, dar o data ce ai virus b cu d, si atatia virusi pe care ii am eu, cred ca si tu nu ai avea alta solutie.Dupa cate am citit si cu cati medici am vorbit nu stopeaza virusi decat interferonul,.
Buna ziua! Ar trebui sa faci un consult oftalmologic complet. Daca durerea oculara a aparut brusc, ne putem gandi si la o sinuzita, iti recomand si un consult ORL:Numai bine
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Blefarita/Conjunctivita cronica
- 1Fasciculatii musculare și miokimie pleoapa superioara
- 0Amețeli și întunecarea vederii
- 8Gaura din ochi m-a bagat in depresie
- 1Diferenta dioptrii cicloplegie
- 2Degradare vedere la distanta (deja cu ochelari), dureri de cap, ameteli, pulsatii.
- 1Ochiul se zbate (pulseaza)
- 1Degradarea brusca a vederii după glicemie mai mare de 700
- 1Scadere acuitate vizuala dupa aplicare picaturi dilatare pupile
- 1Ochi umflați dimineața