Dureri dentare
Buna ziua,
In urma cu o saptamana mi s-au slefuit cativa dinti pentru o proteza de ceramica si cobalt. Intrebarea mea este daca e normal ca dupa atatea zile sa am inca dureri, pentru ca ma doare foarte tare, inclusiv noaptea sau cand mananc.Imi trece doar daca i-au algocalmin.
Va multumesc anticipat
In urma cu o saptamana mi s-au slefuit cativa dinti pentru o proteza de ceramica si cobalt. Intrebarea mea este daca e normal ca dupa atatea zile sa am inca dureri, pentru ca ma doare foarte tare, inclusiv noaptea sau cand mananc.Imi trece doar daca i-au algocalmin.
Va multumesc anticipat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 110Durere de masea cu nerv scos
- 82Ma doare o masea plombata ieri
- 79Durere insuportabila de masea
- 6La cateva zile dupa polizare au inceput dureri acute pe toti dintii:dreapta sus-jos
- 7infectie la masea, durerea dentara
- 5durere masea, nerv scos, infectie dentara, plomba
- 3Ma doare maseaua !!va rog ajutati-ma!
- 2durere insuportabila de dinti la senzatie de rece
- 12Puroi la masea
- 0durere dinte dupa introducerea pastei de devitalizare
- 7Durere dinte alaturat implantului
- 2Durere molar cu pivot si coronita
- 2durere dinti cu lucrare
- 1Durere masea insuportabila la 48 de ore de la tratamentul stomatologic? Care ar putea fi problema?
- 5Dureri ale maxilarului
- 4Durere intepatoare molar 36
- 1Durere masea imbracata
- 2Dureri de măsea și otita externa bilaterala
- 0Dureri de masea
Mai multe informații despre: Durerea de dinti
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
