Dureri in timpul actului sexual

28-05-2012
00printesa
Nu este medic/terapeut
00printesa
Buna, as vrea sa stiu de ce ma doare burta in timpul actului sexual si de ce urge sange fiind dezvirginata?
3 comentarii
0
28-05-2012, ora 22:10
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Scurgerea de sange in timpul actului sexual este un simptom care trebuie luat intotdeauna in serios, putand fi primul semn in anumite afectiuni. O vizita la doctorul dv ar fi foarte indicata.
0
31-05-2012, ora 08:04
Jude Emanuela
Nu este medic/terapeut
Jude Emanuela
Buna ziua!!As avea si eu o intrebare:am nascut acum 4 luni si jumatate si de vreo 2 saptamani am dureri destul de suparatoare in timpul actului sexual undeva in jurul ovarelor.Tin sa mentionez ca ma doare doar in anumite pozitii(pe la spate)si cand penetratea e profunda si de asemenea am niste secretii vaginale destul de ciudate "gelatinoase" ca sa spun asa, iar durerea persista si dupa incetarea actului sexual si de asemenea ma doare exact in acceasi zona cand ma asez brusc si as dori sa stiu daca ar trebuii sa consult un medic sau e posibil sa treaca de la sine!!!!
0
01-06-2012, ora 16:35
micutzza24
Nu este medic/terapeut
micutzza24
Buna...am si eu o problema de acest gen, sunt impreuna cu iubitul meu 2 ani si pina acum totul mergea bine, iar de ceva timp am dureri si tot felul de intepaturi in timp ce fac dragoste cu el, ar trebui sa ma alerteze asta, dau e ceva ce ar putea trece si fara consiltatia medicului ginecolog?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea sexuală după naștere - ce spun studiile
  •