dureri in timpul actului sexual + usturimi

14-04-2008
bettyice
Nu este medic/terapeut
bettyice
buna ziua,
am 22 de ani si de anul trecut am o relatie sexuala cu un barbat. problema este ca eu nu simt nicio placere in timpul actului sexual, ba din contra, simt foarte des dureri si usturimi greu de suportat. de multe ori imi doresc sa se termine mai repede pt ca nu mai suport durerea. ce se intampla cu mine? de ce nu ma pot bucura si eu de acele momente ca toata lumea? precizez ca ma doare in orice pozitie. multumesc si astept raspuns
3 comentarii
0
15-04-2008, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Sunt multe cauze posibile, cauze pe care le numim "organice", de exemplu herpesul, cauze "functionale", de exemplu insuficienta lubrifierii si cauze pur "psihologice". Este nevoie de un consult medical, care ar putea recomanda si cateva investigatii.
0
22-04-2008, ora 00:00
onica_adriana
Nu este medic/terapeut
onica_adriana
offf, si eu am aceasta problema si am renuntat sa mai sper. Nici nu stiu cum e un orgasm. Vrei sa vorbim?
-*


(*modificat de admin)
0
22-04-2008, ora 00:00
bettyice
Nu este medic/terapeut
bettyice
oare este ceva grav? pt ca mi se pare ciudat ca un lucru care este frumos si placut pt majoritatea sa fie un cosmar pt mine. -*


(*modificat de admin)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea sexuală după naștere - ce spun studiile
  •