Dureri la prietena mea in timpul actului

31-05-2009
Alexandru21
Nu este medic/terapeut
Alexandru21
In timpul actului sexual uneori prietena mea nu are orgasm decat daca sta deasupra, indiferent cat de mult dureaza actul sexual. Iar dupa ce are orgasm simte o durere la penetrare foarte puternica, care face imposibila continuarea actului sexual. Ia anticonceptionale, dar se intampla si inainte.
3 comentarii
0
02-06-2009, ora 08:01
david_cdd
Nu este medic/terapeut
david_cdd
dar tu o incazesti inainte ? adica are un preludiu serios. incearca cu asta daca nu ati facuto, un preludiu cat mai mare, masaje etc...; a fost pe la medic ? paote sa fie o disfunctiune sau vreo infectie ceva la ovare !
0
03-06-2009, ora 13:57
Alexandru21
Nu este medic/terapeut
Alexandru21
Da, am incercat, destul de mare aprox 1 ora. La medic nu a fost decat cand a fost sa ii dea anticonceptionalele si i-a facut un control si nu a zis ca ar fi nimic in neregula...
0
16-11-2009, ora 14:04
PIU6
Nu este medic/terapeut
PIU6
si eu ma confrunt cu aceeasi problema.v-ati inceput de mult viata sexuala?
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea sexuală după naștere - ce spun studiile
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.