Dureri postoperatorii hernie de disc
Am fost operata de hernie de disc L4-L5 in urma cu 2 saptamani. La doua zile dupa operatie durerile au revenit, dar la o intensitate mai mica. Inainte de externare medicul mi-a facut un RMN si mi-a spus ca totul este in ordine. Durerile s-au modificat, sunt acum pe solduri, mai ales in dreapta si pe picioare pana la genunchi. Inainte de interventie aveam durere pe piciorul stang. De doua zile nu mai am putere in picioare, imi tremura si nu mai pot merge. Cine a avut o astfel de experienta va rog ajutati-ma. Multumesc.
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Durere de cap de 4-5
- 2Buna ziua, am o malformatie cerebrala care a sangerat
- 1Hipodensitate lacunara la nivelul nucleului caudat drept
- 1"decompresie microvasculara / craniotomie retrosigmoid" CASMB
- 0Bună seara - Prolaps discal L5. Sunt de operat?
- 0Tumora Glomus jugular?
- 0Hernie de disc operată, naștere naturala sau cezariana?
- 0Hernie de disc
- 1Cauza amețelilor mele
- 2Hernie de disc L4-L5 stanga cu dureri pe piciorul stang