Dureri postoperatorii hernie de disc

11-02-2011
rubyana
Nu este medic/terapeut
rubyana
Am fost operata de hernie de disc L4-L5 in urma cu 2 saptamani. La doua zile dupa operatie durerile au revenit, dar la o intensitate mai mica. Inainte de externare medicul mi-a facut un RMN si mi-a spus ca totul este in ordine. Durerile s-au modificat, sunt acum pe solduri, mai ales in dreapta si pe picioare pana la genunchi. Inainte de interventie aveam durere pe piciorul stang. De doua zile nu mai am putere in picioare, imi tremura si nu mai pot merge. Cine a avut o astfel de experienta va rog ajutati-ma. Multumesc.
1 comentarii
0
13-03-2011, ora 21:08
rodica_jemeppe
Nu este medic/terapeut
rodica_jemeppe
Buna Ruby, cum te mai simti?
Adaugă un comentariu / răspuns