dureri vaginale.
Buna ziua
De cateva zile ma confrunt cu o problemuta., care la prima strigare..am zis ca este raceaala..dar acum in urma unui mic tratament dat de medicul de familie, observ ca tot la fel este. Am luat 4 zile urinal akut si nospa forte...dar degeaba.Problema mea este ca uin urma urinarii...dupa ce urinez...am o durere inauntru...ca si cum as avea un bat...nu am usturimi...ci o senzatie tare ciudata...in rest nu am dureri...decat cum v-am spus dupa ce urinez..Nici in timpul actului sexual nu am dureri...dar dupa, la fel...simt ca as urina...si fac foarte putin...ce trebuie sa fac.Am facut si infuzii cu ceai de plante ( pelin, coada soricelului, galbenele si musetel) de cate 2 ori pe zi..sincer m-a mai lasat...dupa ce le faceam...dar jena persista in continuare.Va multumesc si astept raspuns.Mentionez ca am 32 de ani si o nastere.
De cateva zile ma confrunt cu o problemuta., care la prima strigare..am zis ca este raceaala..dar acum in urma unui mic tratament dat de medicul de familie, observ ca tot la fel este. Am luat 4 zile urinal akut si nospa forte...dar degeaba.Problema mea este ca uin urma urinarii...dupa ce urinez...am o durere inauntru...ca si cum as avea un bat...nu am usturimi...ci o senzatie tare ciudata...in rest nu am dureri...decat cum v-am spus dupa ce urinez..Nici in timpul actului sexual nu am dureri...dar dupa, la fel...simt ca as urina...si fac foarte putin...ce trebuie sa fac.Am facut si infuzii cu ceai de plante ( pelin, coada soricelului, galbenele si musetel) de cate 2 ori pe zi..sincer m-a mai lasat...dupa ce le faceam...dar jena persista in continuare.Va multumesc si astept raspuns.Mentionez ca am 32 de ani si o nastere.
3 comentarii
Trebuie sa iei si un antibiotic.
multumesc mult..pt raspuns...se pare ca durerile m-au mai lasat aproape de tot...mai este necesar sa-l iau preventiv???va multumesc si va doresc o zi buna
Daca te simti bine, nu.
Alte subiecte recente din această secțiune: