E o boala cu transmitere sexuala?

10-05-2009
sabto
Nu este medic/terapeut
sabto
salut..am o mica nelamurire si sper sa ma ajutati !!! fosta mea prietena a avut un contact sexual cu altcineva si nu stiu daca a fost protejat sau nu! dupa acel contact ea a facut sex cu mn dar eu NU m-am terminat 100% in ea, dupa 1-2 zile nu mai tin bine minte cand am introdus penisul in vaginul ei mi-a ramas ceva alb pe penis de la ea, cred ca era smegma, oare acel tip s-a terminat in ea inainte de a veni la mn si de la sperma lui s-a format smegma?? deci a avut contact neprotejat? lamuriti-ma si pe mn va rog
7 comentarii
0
10-05-2009, ora 13:47
sabto
Nu este medic/terapeut
sabto
rectific poate nu intelegeti> eu sigur 100% nu mam terminat in ea, deci se poate forma smegma in vagin fara sperma? multumesc anticipat
0
10-05-2009, ora 15:41
agnana manole
Nu este medic/terapeut
agnana manole
buna!!! nu sunt niciu un fel de doctor si nu cred ca e de competenta mea sa raspund dar incerc sa te ajut :din experienta mea acest lichid alb care poate avea culoare spermei poate fi si o candida care se poate vedea pe penis ca fiind o ""branza"", lichidul care apare in fimpul ovulatie la femei este tot de culoare alba arata ca o mucoasa alba cleioasa sau poate fi lichidul de lubrifiere al vaginului care este uneori cleios si incolor. Sper ca poti avea o idee cit de cit. Daca ti se pare ceva suspect, -boala, -mergi la un genecolog. Pa!!
0
11-05-2009, ora 16:42
megghi
Nu este medic/terapeut
megghi
cel mai sigur ar fi ca data viitoare cand faci sex cu prietena ta sa folosesti prezervativul, nu va jucati cu sanatatea,
tu stii cate boli se pot transmite pe cale sexuala?
mai ales cand partenerul nu este sigur (zici ca ea a fost si cu altul), asa ca data viitoare atentie!!!!!!!!
0
11-05-2009, ora 17:25
agnana manole
Nu este medic/terapeut
agnana manole
DA megghi ai mare dreptate , asta am omis sa o spun, dar cred ca asta fiecare dintre noi trebuie sa aibe in cap inainte de un contact sexual. Da mare atentie !!!!!!!!!!
0
14-05-2009, ora 02:30
sabto
Nu este medic/terapeut
sabto
off ce intreb eu si ce imi ziceti voi!!!! SE POATE FORMA SMEGMA IN VAGIN FARA SPERMA???
0
14-05-2009, ora 18:05
agnana manole
Nu este medic/terapeut
agnana manole
da.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. dar dute la doctor daca crez ca e ceva neinregula
0
17-12-2011, ora 19:35
Alex44000
Nu este medic/terapeut
Alex44000
Am facut sex cu prietena mea si pe la jumatea actului m'am dus pana la toaleta si am gasit un firicel de aceasta smegma sau ce este ca nu imi dau seama, era gelatina asa de o culoare alb spre gri, ar trebui sa ma sperie? era totusi sperma, poate ramane insarcinata sau ceva? ( nu mi'am dat drumul in ea, nu mi'am dat drumul de loc, si nici nu am simtit ceva ca si cum s-ar fi putut sa'mi dau drumul ) stie cineva ce e chestia aia? help please:(
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bolile cu transmitere sexuală la vârstnici - o povară pentru sistemele de sănătate
  •