e posibil sa fi ramas insarcinata?

17-07-2010
one girl
Nu este medic/terapeut
one girl
am o nelamurire.asa ca nu exista posibilitatea de a fi ramas insarcinata in apa, daca prietenul a ejaculat, insa nu am intretinut relatii sexuale?.va rog sa imi raspundeti.multumesc anticipat
3 comentarii
0
19-07-2010, ora 22:08
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Nu, nu exista. La oameni. La pesti, exista. Ei se bazeaza pe ejacularea externa ca sa faca pestisori.
0
21-07-2010, ora 14:57
elia86
Nu este medic/terapeut
elia86
Buna ziua, am nevoie de ajutorul dumneavoastra va rog.pe 11 iulie-16iulie am fost pe ciclu. am facut dragoste cu prietenul meu fara prezervativ...el nu a ejacuat ptr k nu a ajuns pana acolo..doar a avut lichid seminal de inceput...va rog spuneti-mi am ramas insarcinat?:(:(:(:( astept raspuns multumesc
0
31-07-2010, ora 15:29
Ada S.
Nu este medic/terapeut
Ada S.
Intrucat si eu astept sa treaca cele 21 de zile de la contact pentru a putea face n test de sarcina, iti pot spune ca este totusi posibil ca numai de la simplul (aparent) lichid seminal sa ramai insarcinata. sansele sunt destul de mici, dar sunt. fa-ti un test, asa vei stii sigur! Mult succes!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •