ejaculare precoce (am 17 ani)

07-02-2009
bodo_bodo
Nu este medic/terapeut
bodo_bodo
o problema ar fi ejacularea precoce.am 17 ani si am avut contact sexual de mai multe ori si am ejaculat prea devreme.
a2-a problema ar fi faptu ca at cand sunt in preajma unei fete si ne sarutam sau mangaiem reciproc penisul meu ejaculeaza...nu stiu cum sa ma exprim...cred ca am spus bine.
3 comentarii
0
07-02-2009, ora 12:56
bodo_bodo
Nu este medic/terapeut
bodo_bodo
si inca o intrebare.daca te masturbezi des are frun efect negativ? adica afecteaza ejacularea?
0
07-02-2009, ora 13:53
sabinutza91
Nu este medic/terapeut
sabinutza91
poate ink nu ejti obishnuit cu momente deastea intime..cu timpul o sa poti sa te controlezi..aja este la inceput..nu iti face probleme..ejacularea precoce exista la f multi tipi, dar dupa ce cunoshti mai bn atat corpul tau kt ji al partenerei tale o sa fie ok...stai calm
0
13-02-2009, ora 13:12
xenopol
Nu este medic/terapeut
xenopol
ai mare grija masturbarea duce la ejaculare precoce, in momentul atingeri uterului ejaculezi.
problema netratabila ti-o spun din propria experienta.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • O nouă metodă de a evita situațiile jenante pentru bărbați
  • Creșterea nivelului de testosteron îi face pe adolescenți să fie nerăbdători
  • Ce înseamnă să ejaculezi prea repede?
  • Trăirile pozitive din adolescență pot influența sănătatea și starea de bine la maturitate
  •