Ejaculare precoce si ginsegul siberian

15-05-2013
jon22
Nu este medic/terapeut
jon22
Am inteles ca pt ejaculare precoce ar fi bun GInsegul Siberian.L-a incercat sau ceva informatii concrete.Astept sfaturi si informatii.
6 comentarii
0
15-05-2013, ora 10:11
maria011
Nu este medic/terapeut
maria011
Prietenul meu avea problema asta dar a scapat dupa ce a folosit ClimaxControl. L-a folosit 3 luni si si-a rezolvat problema!Sper sa nu mai aib aprobleme de genu:)
0
20-06-2013, ora 10:02
adrian191
Nu este medic/terapeut
adrian191
Cu suplimnetul asta mi-am vindecat si eu ejacularea precoce. Desi initial eram sceptic, ma bucur ca am scapat de aceasta problema deoarece ma gandeam tot timpul la ea. Acum mi-a mai ramas timp sa ma gandesc si la alte lucruri:)
0
28-06-2013, ora 13:56
titel11
Nu este medic/terapeut
titel11
Si eu am vazut produsul asta intr-o reclama. Am intrat pe sit-ul lor si par destul de ok. Par de incredere mai ales ca din ce am vazut eu comercializeaza produsul asta in foarte multe tari!
0
28-06-2013, ora 22:06
barbaru
Nu este medic/terapeut
barbaru
nu cred ca gelul e secretul, incercati exercitii kegel este mai sigur mai practic, si foarte simplu ;)
0
28-11-2014, ora 14:14
johny121
Nu este medic/terapeut
johny121
foloseste prezervative pentru ejaculare precoce, care desensibilizeaza penisul, iar ca tratament climinax (3 luni), sau prematrol (3-4 luni), oricum, au cam aceeasi compozitie, difera producatorul doar, au efect garantat, am luat eu si vb din experienta.
0
03-02-2016, ora 10:32
rolandino
Nu este medic/terapeut
rolandino
Gelurile pentru desensibilizare sunt si ele eficiente pentru prelungirea actului sexual si mai sunt si sprayuri care pot sa ajute.
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.