ejaculare retrograda

21-05-2012
ionutcl
Nu este medic/terapeut
ionutcl
Salut, am fost diagnosticat de curand cu epididima cronica si mi s-a prescris un tratament printre care si omnic tocas. Am citit ca poate avea ca efecte secundare si ejaculare retrograda...eu sunt unul dintre ghinionisti.
Este pentru prima data cand am avut un act sexual in timpul tratamentului...voi incerca sa nu mai am...dar acum ce fac? ma adresez medicului sa intrerup tratamentului? daca am ejaculare retrograda din cauza medicamentului, va disparea sau va persista dupa intreruperea tratamentului?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.