ejacularea partenerului
Am inceput sa iau de aceasta luna anticonceptionale.si nelamurirea mea este :partenerul meu poate avea o ejaculare normala, in interior...sau e nevoie sa mai asteptam o perioada pana acest lucru va putea fi posibil fara riscuri prea mari.va multumesc
1 comentarii
din propia experienta stiu ca anticonceptionalele asi fac efectul chiar de la prima pastila care trebuie luata an prima zi a ciclului atata timp cat iei anticonceptionale fara sa omiti vreuna esti ok, esti protejata chear si an cele 7 zile de pauza
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Ejaculez sange in loc de sperma
- 3de ce cand ejaculez imi apar pete rosii?
- 5Cit timp trebu sa fie intre partidele de sex?
- 4Prietenul meu nu poate finaliza un act sexual...
- 4probleme in timpul actului sexual
- 2Ejaculare in cada.
- 0Nu inteleg: orgasmul... cand exista?
- 1Dureri de cap dupa ejaculare
- 4ejaculare din 2 in 2 minute
- 0lipsa ejacularii in timpul sexului
- 6Ejaculare pe pantaloni... sunt panicata!
- 4Probleme de erectie si ejaculare
- 2Despre ejacularea lui, o nelamurire, ajutor!
- 3Probleme ejaculare
- 3dureri dupa ejaculare
- 2Durere la ejaculare și durere la sân
- 3Ejaculare precoce
- 3Erecție dupa ejaculare
- 0Simptome infecție urinară
Mai multe informații despre: ejacularea
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
