Ejaculez prea repede

30-09-2009
BoBo18
Nu este medic/terapeut
BoBo18
Salut. Am si eu o problema. Am 18 ani. Mi'am inceput viatza sexuala de la 15-16 ani. Am avut ff multe prietene virgine. Am avut contacte sexuale cu ele de foarte multe ori si tot continui sa ejaculez prea repede. Eu am crezut ca este doar o chestiune de timp si cu timpul imi voi reveni la normal. Acum sunt impreuna cu o fata de un an si de cand am dezvirginat'o vrea de 3-4 ori pe saptamana si nu pot sa mai fac asa ceva si sa ejaculez asa de repede. M'am saturat. Ma poate ajuta cineva? Nu vreau sa ajung la doctor sau psiholog pt k sunt o fire mai rusinoasa si mai timida. Va multumesc.
4 comentarii
0
30-09-2009, ora 20:13
liviu007
Nu este medic/terapeut
liviu007
cat de repede ejaculezi ?
0
30-09-2009, ora 20:26
BoBo18
Nu este medic/terapeut
BoBo18
Intre 5 si 10 minute :|
0
30-09-2009, ora 20:34
liviu007
Nu este medic/terapeut
liviu007
Incearca ca dupa 7 minute sa schimbi pozitia. vezi ca anumite pozitii nu sint bune pentru ejacularea precoce. ar trebuie sa nu fii agitat cand faci sex iar daca nici astea care ti le am spus nu te ajuta du te la un sexolog. asta e dar cu rusinea o sa mori de foame. oricum consultatiile sunt confidentiale
0
30-09-2009, ora 20:52
BoBo18
Nu este medic/terapeut
BoBo18
Liviu nu stiu ce sa mai fac... Facem multe pozitzii... O singura data am dus 35 de minute dar cu intrerupere :| Am mai citit la alte cazuri ca cik sa nu ma agit si sa nu ma gandesc la cat de bine ma simt eu. Sa ma gandesc la cat de bn se gandeste ea si sa nu fiu agitat. Oare o fi adevarat? O sa incerc mai multe variante cu ea.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: