Electrostimularea musculara si ablatie la inima?
Buna tuturor, vreau sa ma apuc de EMS -electrostimulare musculare însă în urma cu un an am făcut o ablatie la inima, am voie să fac? Afecteaza cu ceva? Pot aparea iar palpitatiile?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 203Ablatia... cat costa?
- 13Un filmuletz cu ABLATIA
- 4Electrostimularea poate cauza dureri de cap?
- 6Ablatie cu radio-frecventa pentru articulatia sacro-iliaca. Unde?
- 1Ablatia - tahicardie paroxistica supraventriculara
- 0ablatie AV plus stimulator pt fibril atriala paroxistica 79 ani
- 10Ablatie surub diastazis
- 4Ablatia??? Păreri si opinii?!!
- 1Ablatie la cluj la dr. Zdrenghea
- 7Cine a mai facut ablatie, fiind operat anterior de inima.
- 5Recuperare dupa ablație
- 10Intervenție ablatie
- 0Aparat de electrostimulare musculara
- 1Renunțare amiodarona
- 2Recomandari Dr. Sirbu-Prisecaru Raluca- ablatie
- 5Recuperare și simptome post-ablație - sindrom WPW
- 0Fizioterapie in scleroza laterala amiotrofica
Mai multe informații despre: Electrostimularea musculara ablatia
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: