eu -sexy.. el-impotent?

31-03-2007
dianapatrunjel
Nu este medic/terapeut
dianapatrunjel
cind ne atingem, e tare si mare. la 5 minute dupa ce ma penetreaza, cind ma urc de asupra lui, se face moale. stiu ca nu e vina mea pentru ca sunt o femeie f. frumoasa si sexy, ma misc bine. El zice ca pozitia eu de asupra nu il excita si ii aduce aminte de o scadere a erectiei pe care a avut-o cu fosta prietena- se simte nervis si jenat. eu am 24 ani si el 33. situatia s-a repetat de vreo 4 ori, dar a fost si un caz cind i-am oferit un orgasm- in aceeasi pozitie.
credeti ca prietenul meu prezinta semne de impotenta? este ceva ce as putea eu face sa previn o erectie moale?
2 comentarii
1
31-03-2007, ora 00:00
aviva
Nu este medic/terapeut
aviva
buna diana.
s-ar putea sa fie o problema psihologica. tu esti prea frumoasa, prea sigura pe tine si poate se inhiba. deasemenea, aceasta pozitie- tu deasupra inseamna ca tu detii controlul. s-a intamplat acest lucru vreodata cand era el "on top"?
0
06-06-2007, ora 00:00
twinkletum
Nu este medic/terapeut
twinkletum
am si eu o intrebare shi eu is baiat shi am cam aceeashi problema k shi prietenu lu dianna numa k eu nu am impresia k fata detine kontrolu.incerk sa ma simt bine nu ma gandesk la chestii dinastea.dar la mine cred k este problema k nu mi-se pare o fata sa fie destul de atragatoare ca sa putem sa facem ceva.nu mai stiu ce sa fac :(
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Viața cu o disfuncție erectilă
  •