exista posibilitatea sa raman insarcinata?

02-08-2014
anne114
Nu este medic/terapeut
anne114
aseara am facut sex neprotejat, eram in a 2-a zi dupa menstruatie.nu a terminat inauntru dar totusi sunt putin ingrijorata...menstruatia de obicei imi vine la 26 de zile..
3 comentarii
0
05-08-2014, ora 21:12
cronoss
Nu este medic/terapeut
cronoss
In cazul asta nu poti decat sa astepti urmatoarea menstruatie si intre timp sa incerci un test de sarcina..dar documenteaza-ta bine inainte sa-l folosesti..am o problema asemanatoare si la aceeasi concluzie am ajuns si eu.Stai linistita deocamdata.Daca sigur a terminat afara nu ar trebui sa iti faci griji.
0
07-08-2014, ora 19:01
anne114
Nu este medic/terapeut
anne114
multumesc de raspuns...sper sa fie ok, am mai facut cu persoana respectiva si tot asa, nu am avut probleme pana acum..
0
09-10-2014, ora 16:17
mirela...
Nu este medic/terapeut
mirela...
Sarcina poate fi daca a fost un contact in timpul menstuatiei sunt virgina nu a intrat dechit ft ft putin shi a durat de 5 sec nu a dat drumu este un risc?
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.