Fără SEX!! | Forumul Medical ROmedic

Fără SEX!!

12-02-2022
ioanaela
Nu este medic/terapeut
ioanaela
Bună tuturor!! Am 23 de ani și o relație de 4 ani cu un bărbat care are 24 de ani, la început a fost mai ok dar acum de doi ani încoace sa dus dracu tot, relații intime odată pe luna sau chiar mai mult și atunci nu mai mult de 1 min pentru ca ejaculează imediat și după refuza să mai încerce, cică îl doare asa spune el... treaba este ca m-am saturat, am probleme cu hormonii, menstruația nu îmi mai vine regulat, ma refer ca întârzie și 3 luni, îmi cade părul și multe altele. Ma poate ajuta cineva cu vreun sfat?? Mulțumesc
5 comentarii
1
12-02-2022, ora 14:36
gladys
Nu este medic/terapeut
gladys
Gaseste alt iubit.
1
12-02-2022, ora 20:22
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
La virsta asta relatiile sunt dese, daca nu doua pe zi macr una. Trebue sa stiti ca daca e asa de rar excitatia este mare la el si ejaculare precoce, cu cit contactele sunt mai dese cu atit si el se regleaza mai bine si reuseste sa-ti produca orgasme.( Ca orice sport, trebue un antrenament ) Daca pe el il doare si nu accepta zilnic atunci mergeti la un medic androlog si daca nici atunci faci ce spune Albert.
0
12-02-2022, ora 20:54
ioanaela
Nu este medic/terapeut
ioanaela
Îmi este greu sa găsesc altceva după 4 ani jumătate, îmi este greu sa o iau de la zero :((
0
13-02-2022, ora 09:13
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
Atunci de ce te mai voiți? Mergeți la medic, pe net nu găsești rezolvare ci numai păreri.
0
24-02-2022, ora 00:38
shadowshadow
Nu este medic/terapeut
shadowshadow
Fara sa fiu ironic, cred ca e bine ca ai descoperit aceste probleme inainte de casatorie si copii, un divort cu minori la mijloc este traumatizant pentru cei mici. In mod evident, aveti probleme de compatibilitate, si cum sexul este o nevoie primara rezulta ca aceasta problema trebuie rezolvata urgent. Sincer, nu stiu daca poti schimba ceva la el iar daca schimbi trebuie sa fii sigura ca schimbarea e permanenta. Daca nu te poti desparti de el din motive diverse atunci cred ca o alta relatie (prietenie cu beneficii) te va ajuta psihic, exista cazuri si invers printre noi.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: