galma in zona inginala
acum 2 zile mi-a aparut un fel de galma.insa acum s-a facut mai mare si este inflamata, arata ca un cos...dar e ceva mai mare.ma doare destul de tare mai ales gand merg sau ma asez, va rog frumos spuneti-mi ce pot face.
1 comentarii
Mergi maine la MF, e posibil sa ai nevoie de antibiotic.Probabil este un furuncul inghinal.
Alte subiecte recente din această secțiune: