Gastrită
De aproximativ 2 luni am greață după aproape orice masa, când țin cat de cat regim greata trece. Am făcut eco, totul a ieșit bine și am făcut endoscopie unde mi s a zis că am gastrită nespecificata, h pylori pozitiv. Eu tot am greață uneori, e normal să am greață? Oare să fie altceva și nu gastrită?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 6gastrita, ulcer sau ce?
- 3gastrita, palpitatii...
- 5Gastrita de reflux biliar
- 6De vreo doua zile simt o durere de spate la inghitire
- 13Deviatie de sept sau altceva?
- 6Interpretare analize medicale
- 8Gastrita Constipatie Ulcer???
- 2Gastrita sau probleme cu fierea?
- 2Inceput de gastrita
- 1Posibila gastrita
- 2O intrebare pentru domnul doctor Raul sau Gasterontorolog!!!
- 0Gastrita
- 0Pangastrita congestiva
- 0Gastrită sau Reflux gastroesofagian?
- 2Gastroenterologie K29.7 gastrita nespecificata
- 2Gastrită antrală - simptome, tratament
- 2Gastrita eritematoasa si o durere ciudata la nivelul gatului
- 6Dureri de stomac din cauza gastritei
- 1EDS normală, dar gastrita la biopsie
Mai multe informații despre: gastrita
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: