Gastrită - mă doare stomacul mult și foarte tare nici nu pot merge pe picioare cateodata

12-04-2023
Andreea0902
Nu este medic/terapeut
Andreea0902
Bună seara Am mare nevoie de un sfat De câteva luni de zile mă confrunt cu niste dureri de stomac groaznice am tot vomitat ultima data am vomitat sânge..Am fost la medic și mi-am făcut endoscopie digestivă superioară mi-a zis că am gastrită de mult timp iar perișori de pe stomac sunt mâncati și helicobacter am luat 3 săptămâni tratament și am ținut regim alimentar foarte strict Au trecut 4 săptămâni aproape de când am terminat tratamentul dar acum mă doare mult și foarte tare nici nu pot merge pe picioare cate o data Daca mănânc ceva mă doare groaznic am mare grija la ce mănânc Când mă doare stomacul mă doare tot abdomenul și mă simt rău Nu știu ce să fac mie foarte frica Nu sunt în țară și mă tem sa nu pățesc ceva Aștept un răspuns va rog ce ar trebui sa fac Oare ce problema este
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Infecția cu Helicobacter pylori ar putea crește riscul apariției ulterioare a bolii Alzheimer
  • Screeningul pentru Helicobacter pylori la nivelul comunității ar putea reduce riscul de cancer gastric
  •