ROmedic Black Friday:  reduceri la serviciile de promovare a cabinetelor, clinicilor și firmelor medicale

gonoree

06-09-2010
D...B
Nu este medic/terapeut
D...B
e posibil ca partenerul meu sa aiba gonoree, iar eu sa nu fiu molipsita...asta in urma mai multor contacte sexuale neprotejate?
4 comentarii
0
06-09-2010, ora 17:40
Dr. Boia Iulia Cristiana
Pediatrie, Bucureşti
Dr. Boia Iulia Cristiana
de ce crezi că are gonoree prietenul? gonoreea la bărbaţi e posibil să nu aibă simptome şi atunci da, ai putea fi molipsită
0
06-09-2010, ora 21:23
D...B
Nu este medic/terapeut
D...B
a dat analize si i-au gasit gonoree...dupa aceasta am fost si eu sa dau analize...a iesit pozitiv la Chlamydia...din cite am citit nu e vorba de aceeasi infectie...
0
07-09-2010, ora 10:20
Dr. Boia Iulia Cristiana
Pediatrie, Bucureşti
Dr. Boia Iulia Cristiana
chlamydia şi gonoreea de obicei se pot întâlni la aceeaşi persoană/ Se "înţeleg" bine. Te-ai molipsit doar cu chlamydia. Trebuie să te tratezi şi tu şi partenerul, şi el şi pentru gonoree - ca să nu te contamineze, pentru că pe termen lung aceasta poate să dea probleme cu trompele uterine!
0
07-09-2010, ora 11:48
D...B
Nu este medic/terapeut
D...B
merci mult...ne vom trata neaparat!
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.