Gonoreea si alte probleme

17-01-2014
davidddddd
Nu este medic/terapeut
davidddddd
am 17 ani si timp de 2 luni am observat niste scurgeri la nivelul penisului alb-galbui si usturimi la urinare m-am informat despre acestea si am aflat ca este gonoree.As dori sa aflu ce medicamte trebuie sa iau si de cate ori pe zi sau mai precis un tratament bun.Nu am fost la medic din cauza ca imi este jena si nu pot sa le spun parintilor din aceasi cauza.Si mai am o rugaminte daca imi puteti spune din ce cauza am un fel de formatiuni gelatinoase in sperma si un tratament
-mi-am dat seama si despre niste hemoroizi exterior si as dori tot asa un tratament bun sau niste sfaturi
Multumesc frumos
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Infecția cu Neisseria gonorrhoeae (N. gonorrhoeae, gonococcus, gonococ) - infecția gonococică
  • Cazurile de gonoree înregistrează o creștere printre femeile tinere din Europa (studiu)
  • Vaccinul meningococic s-a dovedit a fi rentabil în protejarea bărbaților împotriva gonoreei
  •