Greata, varsaturi, dureri. Ajutor!!

19-10-2017
Bartha.Alexandra
Nu este medic/terapeut
Bartha.Alexandra
Problema mea a inceput acum 2 luni cand 4 zile incontinuu varsam tot ce mancam. Mi-am revenit in urma perfuziilor care mi le-au facut la Smurd.
Dupa 3 saptamani varsaturile au inceput iar, cu frisoane, dureri ingrozitoare de stomac si piept, ameteala, tot cu perfuzii mi-am revenit.
Am fost la un gastroenterolog care la ecografie mi-a observat o piatra la fiere, dar si gastrita. Am inceput sa fac tratament pentru gastrita, si la 5 zile dupa inceperea tratamentului mi s-a facut rau iar.
De azi dimineata vomit intruna un lichid de culoare galbena ca un galbenus de ou, cu acid, nu mai rezist cu durerile, nu mai pot sta in picioare, sunt foarte slabita. Am slabit 10 kg in 3 saptamani.
Pana reusesc sa ajung iar la un medic ce as putea face sa imi treaca starile de rau ca deja sunt disperata??
1 comentarii
1
21-10-2017, ora 07:54
nicoaraalexandru
Nu este medic/terapeut
nicoaraalexandru
Oameni buni tocmai ce am dat de un grup din america in care mii de persoane sunt afectate de CANDIDA si medicii lor de familie, gastro si altii pe la care merg le spun ca nu au nimic si din punct de vedere medical, fizic si analize de sange sunt sanatosi tun. Am inteles ca unii dintre voi de pe aceste forumuri ati cautat informatii si raspunsuri si in saiturile straine si nu ati gasit nimic. EU AM GASIT REZOLVAREA majoritatii problemelor noastre. O sa va las un link cu zeci de clipuri pe youtube cu marturiile persoanelor care si-au recuperat viata dupa o infectie cu candida ce dateaza la unii chiar si de 20 ani, va spun ca la mine sincer am peste 12 ani de suferinta in care am inghitit tot felul de medicamentede stomac, de psihiatrie, de endocrinologie, suplimente de vitamine, carbune activ, motilium, nexium, am fost la medici homeopati, am cheltuit aproape 200 000 000 milioane de lei vechi sau 20 000lei noi pe tratamente, analize, consultatii si altele fara nici o rezolvare. Mi-am promis ca atunci cand voi descoperii ce am voi intra pe toate forumurile din romania si voi face public tratamentul cu care m-am pus pe picioare si MI-AM RECAPATAT VIATA. Cine nu se descurca, nu stie sau din orice alt motiv il pot ajuta cu cu achizitionarea medicamentului din america o pot face doar sa imi dati un mail -----*

Va spun cat se poate de sincer ca nu sunt samsar de medicamente, nu ma ocup de intemedieri de medicamente, nu fac reclama platita acestui medicament, si nu vreau sa sune a cliseu de forma: eu mi-am gasit remediul tu ce mai astepti?

Eu am gasit informatia, am expuso public, voi stati si digeratio si daca credeti ca este ceea ce aveti nevoie faceti in asa fel si recuperativa sanatatea.

-----*

(*modificat de admin)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.