Heliobacter
Buna ziua, am facut testul heliobacter respiratie pozitiv.
Medicul mi-a prescris amoxicilina 1 g de 2 ori pe zi si controloc.
De cand am inceput tratamentul ma simt ametit, stari de voma, si simt o durere in partea stanga a stomacelului sub coaste.
E normal ?
Medicul mi-a prescris amoxicilina 1 g de 2 ori pe zi si controloc.
De cand am inceput tratamentul ma simt ametit, stari de voma, si simt o durere in partea stanga a stomacelului sub coaste.
E normal ?
1 comentarii
Ia probiotice de la farmacie ca sa nu iti dauneze antibioticele la stomacel si matzisoare, , , ,
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Test FIT
- 3Calprotectina 57, Hemoragii oculte negativ
- 1Pot lua normix în combinație cu pilule contraceptive?
- 2Cum să-mi 'colorez' viața?
- 7Rezultat biopsie
- 1Eliminare pietre colecist (fiere)
- 6Dureri de stomac din cauza gastritei
- 4Hemoroizi persistenti
- 2Disconfort partea dreapta
- 1Colecist cotractat postprandial
