help me

06-10-2012
andrei281990
Nu este medic/terapeut
andrei281990
am si eu o intrebare...prietenul meu are penisul curbat putin spre stanga...poate sa fie de la masturbare? el mi a spus ca se masturbeaza la 3 4 zile..cand are dureri...adica nu foarte des...si ca asa il are de mic..se poate sa fie adevarat sau m a mintit si se masturbeaza mai des?
3 comentarii
0
06-10-2012, ora 14:03
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Doamne iarta-ma, puneti niste intrebari de raman masca.Cum naiba sa se curbeze penisul de la masturbare?Dar ce crezi ca e salcie si se indoaie dupa cum bate vantul?Normal ca il are asa de mic copil.
0
06-10-2012, ora 14:05
andrei281990
Nu este medic/terapeut
andrei281990
am auzit ca poate fi si de la asta si de aia am intrebat.
0
06-10-2012, ora 14:37
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Inainte sa pui o intrebare, trebuie sa si gandesti, credeai ca penisul e plastilina si-l poti modela?.Cine ti-a spus ca poate fi de la masturbare gandeste mai prost decat o gaina.
Cauzele curbarii penisului, in momentul erectiei, spre o anumita directie ar putea fi data de o dezvoltare inegala a celor doi corpi cavernosi, traumatisme ale penisului, boala Peyronie, care se manifesta prin curbarea anormala a penisului in timpul erectiei datorita dezvoltarii unei cicatrici a tesutului erectil - sau pur si simplu curbura apare in urma 'invatarii' penisului (din cauza lenjeriei stramte) sa stea spre partea dreapta sau spre partea stanga a corpului.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: