Helycobacter pylori

21-01-2016
elina123
Nu este medic/terapeut
elina123
Bună ziua!am şi eu o întrebare în legătură cu nişte analize mi am făcut helycobacter pylori recoltat din scaun şi a ieşit negativ şi apoi recoltat din sânge unde a ieşit pozitiv cu o valoare de 1, 13 cu menţiunea ca la clinică la care le am făcut valorile sunt mai mici de 0, 9negativ şi mai mari de 1, 1 pozitiv. Menţionez ca am urmat un tratament acum două luni pt acesta şi aş vrea să va întreb dacă valoarea care mi a ieşit este foarte mare şi dacă necesită să repeţ tratamentul sau doar sunt anticorpii care lucrează deoarece eu încă am un reflux gastro esofagian cu care mă confrunt acum urmând doar un tratament naturist şi o dietă pt acesta va mulţumesc anticipat pt raspuns
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.