Hematii 10 Ery/ul

11-05-2018
Mo nika
Nu este medic/terapeut
Mo nika
Buna ziua. Incep prin a spune ca de aproximativ 1 saptamana ma simt rau (ameteli, tremurat, lipsa putere...) asta incepand intr-o joi iar duminica am mers la urgente ca nu mai puteam mi-au pus o perfuzie au facut o ecografie dar au spus ca nu am nimic. Ulterior am mers la medicul de familie iar d-na doctor mi-a spus ca sufar de depresie si sa consult un psihiatru, insa am cerut o trimitere sa imi fac si niste analize. I le-am dus ieri sa mi le interpreteze dar mi-a zis ca totul e in regula, nu am nimic insa i-am atras atentia in legatura cu hematii 10 Ery/ul pe cand trebuia sa iasa negativ dupa care mi- a zis ca as avea o infectie urinara ( mentionez ca acum doua sptamani am terminat tratamentul prescris de dansa ptr infectie urinara ). Ceea ce ma preocupa este ca m-am uitat peste ultimele doua rezultate de la analize din timpul sarcinii iar valoarea hematii este aceeasi 10 Ery/ul.e posibil ca timp de un an sa am asa zisa infectie urinara (fara usturimi ) sau poate fi alta cauza ?? Nici nu imi mai vine sa merg la dansa sa aud iar ca am infectie urinara si sa ma" tratez cu capul". Sunt ingrozita de faptul ca as putea avea ceva mai grav iar dansei nici nu ii pasa :( va rog lamuriti-ma
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.