Hemoroizi

29-12-2021
Alexionut91
Nu este medic/terapeut
Alexionut91
Bună ziua, numele meu este Alex am 31 de ani si sunt din București! De vreo 10 ani ma confrunt cu Hemoroizi in diferite episoade, interni, externi, sangerari de dureri si usturime nu mai spun. Mi-au cap pus Stop la viață și m-am săturat. Vreau sa imi fac programare la o clinica din Bucuresti dar nu stiu care.Proctoline, LaurusMedical, MedLife Dr..Adrian Ghenea, ReginaMaria ETC. sunt destule optiunii daca cineva a trecut prin asa ceva si imi poate face o recomandare, o parere, un sfat, un doctor bun ??? Voi ce ati ales si cum a fost experiența voastră? Multumesc pentru eventualele răspunsuri! Multă sănătate tuturor oamenilor
7 comentarii
1
29-12-2021, ora 20:38
gladys
Nu este medic/terapeut
gladys
Stai departe de Medlife, e un simulacru de clinica.
0
29-12-2021, ora 21:21
Alexionut91
Nu este medic/terapeut
Alexionut91
Salut si multumesc frumos pentru sfatul tau Albert.Tu ai trecut prin asa ceva si daca da unde ai rezolvat? Peste tot vad numai cuvinte de laudă pentru clinică MediProct si domnul doctor de acolo Sorin Andrei.știți ceva de această clinică? Sau MedicalOnGroup, clinica Everest iar am citit de bine.?
0
29-12-2021, ora 21:52
Dr. Petre Muresan
Medicina de familie, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
Vă recomand să vă consultați și cu medicul dumneavoastră de familie.

dr Petre Mureșan
0
30-12-2021, ora 00:15
gladys
Nu este medic/terapeut
gladys
@Alex da, eu am avut acum aproape 10 ani problema asta si din fericire pentru mine ea a trecut de la sine.

Nu stiu ce as putea sa iti zic mai mult in afara faptului ca am avut niste probleme recent si am fost la Sanador si Medlife iar calitatea medicilor si a consultatiilor in sine a fost sub orice critica, clar nu m-as mai intoarce si nici n-as sfatui pe cineva sa mearga in locurile de mai sus pentru consultatii.
0
30-12-2021, ora 17:48
Alexionut91
Nu este medic/terapeut
Alexionut91
Astazi am fost la doctor pentru ca nu mai puteam efectiv de durere si mi-a dat o crema pe care a spus sa o folosesc de doua ori pe zi dimineata si seara.Vreau sa spun ca am pus putin din ea acolo si dupa vreo 30 de min a început să mă usture de am zis ca mor, ma luau ba căldurile ba frigul.Nu stiu ce sa fac.este normal sa te usture sau nu? Sa ma mai dau cu ea sau nu?
0
21-03-2022, ora 17:01
david22
Nu este medic/terapeut
david22
Buna Alex, am încercat fel și fel dar am aceeași problema, acum ceva timp pe un alt forum am găsit un unguent bulgăresc Hemorrel și l-am cumparat de pe eBay. Ce nu mi s-a prescris fel și fel, dar ca acest unguent nu este în România! Un produs unic care nu numai că mi-a rezolvat problema, dar nu am mai avut probleme chiar dacă începe să apară ceva, aplică imediat unguentul și uit de problema, recomand să-l încerci !
0
17-05-2022, ora 10:17
mirelastancev
Nu este medic/terapeut
mirelastancev
doar reclama - david22
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce sunt hemoroizii, de ce apar și alte întrebări frecvente despre hemoroizi
  • Discuție: cea mai bună intervenție pentru hemoroizi (ligatura, scleroterapia, capsarea, extirpare chirurgicala, etc.)
  • Hemoroizii se pot vindeca spontan (fără tratament)?
  • Sunt cremele pentru hemoroizi eficiente?
  •