Hidroxizina in ameliorarea simptomelor anxioase in fobia sociala

18-02-2021
netsky1984
Nu este medic/terapeut
netsky1984
Salutare!!As vrea sa stiu va rog frumos ce parere aveti de hidroxizina in ameliorarea simptomelor anxioase in fobia sociala.E vorba de o fobie sociala sa o numesc asa severa.As vrea un raspuns din partea unui medic va rog frumos.Eu voi consulta medicul meu in aceasta privinta dar ajung la el in doua saptamani.Va multumesc!!
2 comentarii
1
26-02-2021, ora 09:27
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Numai medicul care te cunoaște îți poate recomanda să iei un medicament sau nu. Ce poate face bine altora ție îți poate face bine sau mai mult rău. Caracteristicile individuale își spun cuvântul, așa că orice medicament se ia numai la recomandarea medicului.
0
22-03-2021, ora 07:20
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Personal din ce stiu rste greu de adinistrat in ambulator darorita contraindicatiilor.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul