himen elastic?

28-02-2011
petite.hollandaise
Nu este medic/terapeut
petite.hollandaise
Acum 1 luna am incercat pentru prima data sa fac dragoste cu prietenul meu, dar nu am reusit sa facem nimic, deoarece durerea pentru mine a fost foarte mare. Cu doua zile in urma am incercat din nou, am folosit lubrifiant, durerea a fost, dar nu atat de mare ca data trecuta si nu am sangerat deloc... dar scurgerile vaginale au o nuanta de roz, si asta ma ingrijoreaza, plus ca nu inteleg daca am sau nu himenul elastic :-s
3 comentarii
0
06-03-2011, ora 00:16
rezolva_problemele
Nu este medic/terapeut
rezolva_problemele
himenul nu e elastic precum elasticul de la chiloti. Cel mai probabil nu s-a rupt himenul complet. Sper ca ai peste 18 ani si sper ca parintii tai stiu despre aventura ta.
Relatia sexuala este o mare responsabilitate. Mare grija, domnisoara.
0
06-03-2011, ora 10:05
petite.hollandaise
Nu este medic/terapeut
petite.hollandaise
Am 20 de ani chiar si nu pot spune ca a fost o aventura, avem o relatie de cateva luni. Stiu ce implica o relatie sexuala, si din acest motiv iau si anticonceptionale. Multulesc de sfat.
0
28-06-2011, ora 19:18
aernest
Nu este medic/terapeut
aernest
in final ai facut dragoste sau nu ?
daca da si ai scurgeri imediat dupa contact rozalii inseamna ca ai avut un himen elastic, acesta se poate rupe definitiv la o sarcina
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: