himen elastic

16-12-2012
lytal
Nu este medic/terapeut
lytal
Buna am 14 ani si am avut deja 2 contacte sexuale ambele au fot pina penetrarea baiatului in prezervativ...dar in nici una din dati nu am avut o singerare nici dureri delok nu am simtit kiar am simtit o placere..)))
Ceea ca in copilarie am facut gimnastica si faceam tot feluri de intinderi a mushchilor poate avea vrio legatura sau este ceva cu mine..???(((
astept rs dumneavoastra cu nerabdare
7 comentarii
0
16-12-2012, ora 23:27
danacatalina
Nu este medic/terapeut
danacatalina
14 ani?
Esti tu pregatita de viata ?
Esti tu responsabila?
Parintii tai stiu ce preocupari extrascolare ai tu?
Eu ma ingrozesc cand aud de asemenea situatii...sincer!

Nu conteaza daca ai avut sau nu sangerare la deflorare! Conteaza sa stii de bolile cu transmitere sexuala si de riscurile la care te supui odata cu fiecare act sexual!

PS
Ai grija la reputatia ta! Baietii vorbesc intre ei si daca le vei da voie, vei ajunge sa intretii relatii sexuale cu oricine si oriunde!!! Viata e mult prea frumoasa sa ti-o petreci asa!
0
17-12-2012, ora 07:31
lytal
Nu este medic/terapeut
lytal
catalina iti multumesc mult chiar mai pus pe ginduri de asta chiar iti multumesc ft ft mult dar eu am facut asta pentruca am deja 1an.7luni decind sunt cu un baiat am incredere in el are 17 ani si de toata dat ne protejam.:))am facut-o doar din dragoste nu ma impus el eu singurra am fots gata si fizik si psikik deoarece sunt o fata destul de dez eram inainte de act..inaltimea imi era1.65 creutatea 45 iar excursia kosului pieptului 90 si pus la asta eu peste doua zile implinesk 15 nu sunt kiar asa mica
dar totusi mai pus pe ginduri..merci inca o data
0
17-12-2012, ora 08:01
louferygo
Nu este medic/terapeut
louferygo
Lytal, esti un copil inca si fizic si psihic, chiar daca tu te vezi foarte dezvoltata. Maturitatea nu are legatura cu inaltimea, greautatea sau marimea sanilor. In primul rand este pacat ca din copilarie sa traiesti astfel de framantari si probleme. Mai bucura-te de copilarie si de inocenta. Ai timp pt sex si pt problemele care intervin o data cu el. Si prezervativele se pot rupe, poti contacta o boala sexuala sau poti ramane insarcinata. Nu cred ca esti pregatita sa treci prin asa ceva. Acum esti indragostita insa vei vedea mai tarziu ce inseamna adevarata dragoste cand incepi sa dobandesti experienta si maturitate. Nu stiu ce fel de relatie ai cu baiatul acesta insa sa nu te astepti doar la lapte si miere, oamenii sunt imprevizibili si schimbatori.
Eu mi-am inceput viata sexuala la 19 ani si daca stiam cate complicatii apar, mai amanam. Eu te sfatuiesc sa renunti la sex si sa astepti sa te mai maturizezi.
0
17-12-2012, ora 13:18
lytal
Nu este medic/terapeut
lytal
louferygo shtii nu prea sunt de akord cu parerea ta credema ap destula experienta am 15 ani shi am experienta cit in dragostea atit si in sex am dat intrebarea aceasta pentru ca doresc sa stiu daca o fata cu himen poate avea copii pentru ca ma ingrijorezi ca el niciodata nu se va mai rupe..si toate de acest gen ce copilarie omule o fata de la mine din scoala a nascut copil la 12 ani nu socot acest lucru normal dar totusi ma faci pe mine copil la 15 ani sunt un adoilescent si ceea ca tiai inceput viata ta sexualla la 19 ani pai e treaba ta pe mine asta nu ma priveste nici intr-un caz bravo tie nu ai intilnit tu baiatul potrivit da io lam initlnit..:())) dar totusi iti multumesc si tie ca teai dat cu parerea..)
0
17-12-2012, ora 20:42
Geaninaleabu
Nu este medic/terapeut
Geaninaleabu
Off ce experienta sa ai destula? La 15 ani toata lumea zice ca si-a intalnit marea iubire, si ca stiu totul despre viata, dar atata vreme cat nu stii nici macar destula anatomie si nimic despre functionarea organelor genitale, sigur e timpul pentru sex? Si stii ce inseamna pentru organismul tau atatia ani de viata sexuala inainte de formarea organelor asa cum trebuie. Maturizarea lor nu inseamna faptul ca ti-a venit menstruatia si ca reusesti sa poti avea contact sexual! SI o relatie implica mult mai mult decat asta "baiatul potrivit". Care poate peste 1 an nu va mai fi... Si depinde cat de mare e fata de tine, nu stii ce se poate intampla... In fine. Citeste cartea de anatomie... si apoi continua cu activitatile...
0
18-12-2012, ora 07:25
lytal
Nu este medic/terapeut
lytal
eu nu vam rugat sami tinezi poral dar doar as imi zice o fata ku himen elaastik va putea fi vriodata deezvirginata mie mii paralele de ce credeti voi.despre organism si tote aste eu vreau dor sa-mi raspundeti la intrebare atit cine doreste doat ca sa imi tie morala va rog fara numi trebuie lectii de viata...
0
18-12-2012, ora 16:20
danacatalina
Nu este medic/terapeut
danacatalina
Nu draguta, vei ramane fata mare!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: