himenul-semnul virginităţii?

48 comentarii 1 2
0
09-04-2010, ora 14:32
Alina93
Nu este medic/terapeut
Alina93
Uite de ex u ai gasit un baiat de 23 de ani care te intzelegea...dak nu vroiai u nici el nu vroia...la mn e ca el vroia si eu nu...
0
09-04-2010, ora 14:33
Alina93
Nu este medic/terapeut
Alina93
uite de ex u ai gasit un baiat de 23 de ani intzelegator...dak nu vroiai u nici el nu vroia...la mn e diferit...
0
09-04-2010, ora 15:43
Ionyssa
Nu este medic/terapeut
Ionyssa
Deci, te-ai dus la el!!!! HA! Inteleg treaba cu fortatul asa cum inteleg ca trebuie sa ai capacitatea sa eviti "fortatul" asta pe cat posibil! Tu nu intelegi!
0
09-04-2010, ora 19:18
Alina93
Nu este medic/terapeut
Alina93
Da...dar eu nu m'am dus la el cu gandul sa fak sex cu el...nu era aia ideea...
0
09-04-2010, ora 19:19
Alina93
Nu este medic/terapeut
Alina93
eu am trb cu himenul akm...
0
26-04-2010, ora 20:35
XD
Nu este medic/terapeut
XD
buna :) am citit conversatsia voastra si am si eu o intrebare...e posibil ka dupa ce tsia bagat degetul in lokurile sfinte sa simtsi o durere, dar nu sa si itsi spart himenul??
0
21-07-2010, ora 16:10
mireladeea12
Nu este medic/terapeut
mireladeea12
buna...sunt o fata la fel de curioasa k si celelalte fete...:) am 16 ani si am citit parerile voastre despre sex.poate sunt prea mica pentru acest lucru dar as vrea si eo sa va adresez o intrebare.am o prietena care are clitorisul mare si nu a facut sex...si eu nu il am...:| si sunt si virgina...este ceva anormal in asta ? astept raspunsul vostru...:)
0
06-09-2010, ora 02:44
andreea_frumusika
Nu este medic/terapeut
andreea_frumusika
buna.. am si eu o intrebare am 16 ani si stau cu un bayat de 8 luni. el mia zis sa stau makar sa ma incerce si am stat dar ma incercat de mai mute ori :(... dar am avut niste dureri suportabile. a bagat doar capul penisului:(( si mie frica:( nu styu daca mai sunt sau nu virgina:( va rog sa imi spunety si mie. nu ma mai ia somnul :((
0
22-11-2010, ora 15:49
special
Nu este medic/terapeut
special
un raspuns simplu, da, poti ramane insarcinata dupa primul act sexual
0
25-12-2010, ora 20:04
try_tomorrow
Nu este medic/terapeut
try_tomorrow
Din pura curiozitatea, exista sansa de a sangera in timpul actului sexual, in ideea de de a nu mai fi virgina (adica la al 2-lea, al 3-lea act sexual s.a.m.d.)? Vreau un raspuns sigur, de la o persoana care stie ceva concret, nu ce credeti voi si ce ati visat azi-noapte.
0
13-04-2011, ora 11:28
flory-alexandra
Nu este medic/terapeut
flory-alexandra
bunaa!:*...am o problema...m-am culcat cu un baiat...prima oara mi-a curs sange..a doua oara putin...m-am despartit de el, si vreau sa fiu cu alt baiat care ma crede virgina..aseara facandu-mi baie am incercat sa introduc un deget in vagin, insa nu l-am putut baga deloc fiindca locul era prea stramt si simteam o foarte mare durere.
0
13-04-2011, ora 11:30
flory-alexandra
Nu este medic/terapeut
flory-alexandra
OARE MAI SUNT VIRGINA?:(SAU MACAR IL POT FACE PE ACEL BAIAT SA CREADA CA SUNT?AM AVUT RELATII SEXUALE DOAR DE ORI
0
05-09-2011, ora 15:18
lica_222
Nu este medic/terapeut
lica_222
Salut am si eu o intrebrebare am 17 ani si am avut cu citeva zile in urma un act sexual prima oara cu prietenul meu de care suntem impreuna deja de 2 ani si nu mia curs singe deloc dupa cite am mai citit posibel ca himenul meu sa fie elastic si daca am avut doar odata se poate asa sase intimple ca inca sa nu fiu dizvirginata.?????
0
01-10-2011, ora 20:32
yor
Nu este medic/terapeut
yor
buna am si eu o intrebare am 15 ani si a facut dragoste cu iubitul meu doar ca sa nu-l pier si prima data cand am facut ma durt foarte tare si cand am ajuns la mine acasa am vazut putin sange pe chiloti a 2 oara tot la fel ma durut si am vazut urme la fel de sange pe chiloti dupa cate va min... as vrea sa stiu mai sunt virgina da sau nu ?? va rog spunetimi
0
18-03-2012, ora 14:47
heidi19
Nu este medic/terapeut
heidi19
buna..am si eu o problema...sunt impreuna cu iubitul meu de 2 ani si din vara trecuta am inceput sa facem ceva de genul jocuri erotice..ma penetrat dar nu detot iar acest lucru s.a inamplat de mai multe ori dar nu mi.a curs sange si nu am avut niciun fel de dureri...as vrea sa stiu daca e posibil sa mai fiu virgina??si ce se intampla??...va multumesc:)
0
18-03-2012, ora 14:50
heidi19
Nu este medic/terapeut
heidi19
va rog mult sa imi raspundeti:o3..
0
22-03-2012, ora 22:39
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Daca te-a penetrat nu mai esti :*
0
16-12-2012, ora 13:36
lytal
Nu este medic/terapeut
lytal
Buna am 14 ani si deja am avut 2 acte sexuale in ambele prietenul meau a avut penetrarea in prezervativ...dar nici prima data nici a doua eu nu am fost dizvirginata nu a curs nici singe dar dovada ca am himen mai este si ceea ca saptamina trecuta am fost la genicolog de ce asa???
(cind eram mica ma ocupam ku akrobatica shi facem toate trucurile asta influenteaza la elasticitatea himenului..?)
Adaugă un comentariu / răspuns
48 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: