imi doresc sa adopt o papusica...

18-07-2007
lililutza
Nu este medic/terapeut
lililutza
am facut 8 inseminari artificiale, 3 fertilizari in vitro... ce sa mai fac??? imi doresc din suflet sa adopt..de unde s-o iau???
7 comentarii
0
09-08-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Ideal este să adoptaţi un copil cât mai devreme. Pentru aceasta, vorbiţi nu numai la autoritatea tutelară, ci şi:
-la oficiul de stare civilă a localităţii sau sectorului din Bucureşti unde vă aflaţi. Acolo se înregistrează nou născuţii.
-cu preotul capelei spitalului, dacă există. Acolo se botează cei mici.
0
13-08-2007, ora 00:00
cristina bratu
Nu este medic/terapeut
cristina bratu
iti multumesc pt raspuns si intr-adevar ar tb sa fiu un pic mai optimista pt ca tu ai suferit mai mult de cat mine si SPER SA ITI INDEPLINESTI TOATE DORINTELE: SA ADOPTI SI SA RAMAI INSARCINATA. de unde e doctorita si cum pot lua contact cu dansa.
aici in Spania la IVI( dc vrei adresa de internet e www.ivi.es ) pe toate care le cunosc au ramas insarcinate. cunosc o tipa de 39 ani dp 4 esecuri la alte clinici a venit la ivi si a ramas la 40 ani doar ca e fffffffffffff scump 7000-8000 euro. pe 21 august am programare la medic sa ma vada doc dc e cazul IAR de operatie de endometrioza, iti promit ca am sa te tin la curent
0
25-08-2007, ora 00:00
cristina bratu
Nu este medic/terapeut
cristina bratu
sti cumva o adresa de internet a cab particular al doctoritei? iti multumesc mult
am fost la medic de moment nu mi-au dat nici un verdict, nu merg la chirurg aici e un pic diferit te duci la ginecologie si medicii de aici te op dar intotdeauna dp ce iti face analizele de inima, ecografii toracice si dc rezisti la anestezie - iti spune dc esti alergica sau rezisti( si in functie de asta iti face anestezia )la componentele anesteziei.
te pup si promit sa te tin la curent
0
25-08-2007, ora 00:00
lililutza
Nu este medic/terapeut
lililutza
cel mai bine e sa suni la nr pe care l-am spus si poate iti da ea adresa... succes
0
27-08-2007, ora 00:00
cristina bratu
Nu este medic/terapeut
cristina bratu
multumesc mult. succes si tie
0
30-08-2007, ora 00:00
cristina bratu
Nu este medic/terapeut
cristina bratu
tine-mi pumnii, pe 31/ 08 ma duc la medic dc imi suporta tratamentul imi fac programare in vitro. Doamne ajuta. Scrie-mi cum iti merge -
te pup si astept vesti despre tine
0
05-09-2007, ora 00:00
cristina bratu
Nu este medic/terapeut
cristina bratu
esti bine? nu mai stiu nimic de tine.sper sa fi e totul OK
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: