Imi doresc un bebe
Buna ziua.Imi doresc foarte mult un copil si eu si sotul meu.A trecut aproape un si nimic.Va rog sa ma sfatuiti ce ar trebui sa fac in privinta asta.Va multumesc
2 comentarii
Va recomand un diagnostic şi un tratament de cuplu prin homeopatie (singura sau in asociere cu acupunctura) ca prima alternativa in cazul infertilitatii. Prea adesea am văzut cupluri venind după mai mulţi ani de investigatii si tratamente care inseamna nu numai cheltuiala multa, ci, adeseori, induc ele insele patologie.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Sarcină în timpul tratamentului cu cabergolina
- 4Întrerupere sarcina prin tratament medicamentos
- 4Bipolaritatea și sarcina la femei
- 0Tratament infectie cu febra care nu mai trece
- 1Contact neprotejat in timpul tratamentului cu antibiotice.
- 2Sarcina si antibiotic
- 1Operatie colecistectomie sarcina
- 1Vaccinul BOOSTRIX
- 1Durere stanga puternica
- 3Sarcina - soțul ia cymbalta