Imi doresc un bebe

02-03-2012
Elena Bia
Nu este medic/terapeut
Elena Bia
Buna ziua.Imi doresc foarte mult un copil si eu si sotul meu.A trecut aproape un si nimic.Va rog sa ma sfatuiti ce ar trebui sa fac in privinta asta.Va multumesc
2 comentarii
0
02-03-2012, ora 13:29
Elena Bia
Nu este medic/terapeut
Elena Bia
un an, nu am specificat mai sus...
0
02-03-2012, ora 14:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Va recomand un diagnostic şi un tratament de cuplu prin homeopatie (singura sau in asociere cu acupunctura) ca prima alternativa in cazul infertilitatii. Prea adesea am văzut cupluri venind după mai mulţi ani de investigatii si tratamente care inseamna nu numai cheltuiala multa, ci, adeseori, induc ele insele patologie.
Adaugă un comentariu / răspuns