in timpul actului sexual nu ejaculez

18-01-2008
simona88
Nu este medic/terapeut
simona88
de ceva vreme in timpul actului sexual nu ejaculez(nu ma ud).stiti care ar fi cauza?ma poate lamuri cineva ce se intampla?va rog mult pt k din cauza asta in timpul actului sexual am usturimi si dureri.va multumesc anticipat
3 comentarii
0
18-01-2008, ora 00:00
Greece woman2
Nu este medic/terapeut
Greece woman2
Cumpara-ti lubrifiant.Multe femei procedeaza asa.
0
21-02-2008, ora 00:00
cat_woman
Nu este medic/terapeut
cat_woman
acelasi raspuns:LUBRIFIANT. eu am acceasi problema si ajunsesem sa ma cert din cauza asta pt ca de teama durerilor refuzam sa mai fac dragoste ;)) asa ca de un an de zile folosesc un bun lubrifiant, inca ne certam. insa acum i se pare lui ca vreau prea mult ;))))))))))))))
0
23-08-2008, ora 00:00
Mac
Nu este medic/terapeut
Mac
Buna fetelor aceeasi problema o are si sotia mea are 28 ani si la fel simte si ea senzatii de usturime si ceva de genu ca sicum ar arde inauntru in vagin si abslout ca e respingatoare si folosim si noi de ceva timp lubrifiant. Parerea mea este ca, conteaza foarte mult sa te si concentrezi asupra actului in sine si + ca cel mai bun exemplu nu vezi nici nu iti vine pofta, e ca si cu o ciocolata care nu exista pe raft daca nu e nu ai de unde sa stii cum e s-au sa o gusti sa-ti dai seama ca e buna. Succes
Nu stiu cat de bune sunt lubrifiantele astea in timp pt femeile noastre.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Lipsa ejaculării
  •