Indigestie
Imi este foarte rau. Am greata, durere de stomac, scaune frecvente si moi. Nu am senzatie de voma. Am mancat in urma cu 6-8 ore salata de vinete, iar vinetele erau congelate. Oricum, am mancat foarte mult. Ce sa fie? Si cum ma tratez?
Multumesc
Multumesc
1 comentarii
Scuze ca nu ti-am raspuns atunci cand ai avut nevoie; acum presupun ca s-a rezolvat. Cred ca a fost o disfunctie intestinala tranzitorie care se poate rezolva cu reglatori ai motilitatii intestinale.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 6pot sa-i dau metoclopramid seara inainte de culcare?
- 5am o fetita de 3 ani si zilnic o doare stomacul
- 22greata puterinca dimineata si anxietate
- 4scaune moi va rog un raspuns
- 8Va rog sa ma ajutati, cred ca sunt insarcinata!
- 7socuri electrice in cap si corp, tinitus pulsatil, tulburari de ritm cardiac
- 3De vreo 3 zile ma doare stomacul dupa-amiaza
- 6Durere abdominala, arsuri la stomac, greata, oboseala, constipatie, durere de cap
- 4ameteli, greturi si dureri de cap
- 19Mancare nedigerata in scaun si dureri abdominale
- 0diaree, greata, dureri de cap
- 6greata si ameteli de vreo 6 luni
- 5Problema cu stomacul
- 0câteodată am stării de greață iar când ragai simt o durere in spate la fel și in stomac
- 1Scaun ciudat si probleme la stomac, nu mai stiu ce sa fac
- 0Pangastrita congestiva
- 1Durere, disconfort abdominal, greață.
- 2De mai bine de o saptamana am dureri puternice de stomac
- 0Scaune dese
- 1Somatizare greață de 3 ani!!
Mai multe informații despre: Indigestia Greata scaunul moale durerea de stomac
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
