Infectie cu puroi la o masea si vedere in ceata.

24-06-2014
NDAA
Nu este medic/terapeut
NDAA
De vreo 2 saptamani am o infectie la masea, vazuta in urma unei radiografii.Am fost la medicul stomatolog care a incercat sa faca loc sa iasa, insa nu de tot.Asta s-a intamplat saptamana trecuta si m-a mai chemat peste o saptamana.A zis ca ma va chema in reprize, nu stiu ce inseamna asta si de cate ori va trebui sa mai merg.O alta problema este ca inainte sa imi apara o umflatura langa masea aveam incontinuu dureri de cap insuportabile, iar dupa ce s-a spart am avut dureri doar pe partea fetei pe care este si infectia, si am inceput sa vad si in ceata, am crezut ca durerea la cap este de la ochi si mi-am luat ochelari, insa tind sa cred ca este de la infectie, se poate?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: