informatie

06-11-2007
ramon
Nu este medic/terapeut
ramon
Buna!vreau sa stiu daca un bonlav paraplegic, in urma strangularii maduvei de catre o tumoare(eliminata prin operatie..), sa-si resimta picioarele?Specific o intarziere de doua saptamani din momentul paraliziei membrelor inferioare, pana la operatie...timp in care a suferit si un infarct...Bonlavul are 65 ani.Mai sant sperante?
1 comentarii
0
08-11-2007, ora 00:00
ramon
Nu este medic/terapeut
ramon
ma multumesc chiar si cu un simplu nu., sant constient de gravitatea faptului! Oricum multumesc pentru solidaritate...
Adaugă un comentariu / răspuns