Insarcinata dar sangerez

14-06-2019
Florinnaa1990
Nu este medic/terapeut
Florinnaa1990
Sunt insarcinata in 3 saptamani, am fost la medic si mi-au recoltat sange si ecografie dar inca nu stiu exact care este cauza sangerarii.la inceput era putin insa acum este mai abundent si am crampe ca niste junghiuri la ovare.stiu ca am amenintare de avort pentru ca eu cred ca nu este normal sa sangerezi atat si sarcina sa continue fara nici o problema parca nici in medici numai am incredere, nu stiu ce sa mai cred
3 comentarii
0
15-06-2020, ora 07:46
Georgianaa12
Nu este medic/terapeut
Georgianaa12
Bună ziua! Ce s-a întâmplat pana la urma? Este normala acea sângerare? Și eu ma aflu în situația aceasta. Mulțumesc!
0
29-07-2020, ora 00:14
Nicolsim
Nu este medic/terapeut
Nicolsim
Buna si eu ma aflu in aceeasi situatie, doar ca la mine este o scurgere maronie, care continua de 3, 4 saptamani, din spusele dr este din cauza unui hematom, dar nush ce sa mai cred !iau tratament si tot nu se opreste !
0
08-08-2022, ora 04:14
Alina Petrescu
Nu este medic/terapeut
Alina Petrescu
Ai putea sa mai consulți și un alt doctor o părere în plus nu strica.Adică nu prea mi se pare normal 3, 4 sapt.

Doamne ajuta sa fie bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: