Intarzierea menstruatiei

06-01-2019
Dede2
Nu este medic/terapeut
Dede2
Buna ziua, dragii mei! Mă confrunt cu o problema! În aprilie 2018 am dat naștere unei frumoase fetițe! De atunci au început problemele! Am avut ionhii cam 3 săptămâni.. după mi.a venit menstruația exact la 41 de zile după naștere ! Am început atunci sa iau cerazzete, dar le.am întrerupt din cauza ca aveam menstruație de 3-4 ori pe lună, după întreruperea pastilelor mi-au venit normal o lună.. apoi au început iar dereglările! Aveam o scurgere maro 1-2 zile și gataa, dar lună această nici măcar acea scurgere! Prezint stări de rău și dureri de bazin ! Precizez ca nu sunt însărcinata! Am făcut 3 teste de sarcina ! Deja am 3 săptămâni întârziere! Ce poate fi?
1 comentarii
0
10-01-2019, ora 18:04
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

virtual fara consultul unui medic este dificil de pus un diagnostic. Va recomandam sa consultati un medic ginecolog pentru a afla cauza exacta

O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.