Intrebare despre sexul oral

09-09-2011
beb3
Nu este medic/terapeut
beb3
doar ca... o intrebare mai intima...daca fac sex oral si."inghit"nu e vreo problema, ???ma scuzatzii de cuvinte..dar nu stiu cum sa ma exprim..sper sa nu imi inchidetszi contl pt limbaj:( mutumesc!!!
8 comentarii
0
09-09-2011, ora 18:17
bulinake
Nu este medic/terapeut
bulinake
NU are nimic :D
0
09-09-2011, ora 19:32
beb3
Nu este medic/terapeut
beb3
mersi:D:X
0
09-09-2011, ora 21:31
beb3
Nu este medic/terapeut
beb3
da sigur??
0
09-09-2011, ora 21:38
Mabel
Nu este medic/terapeut
Mabel
Nu ai precizat daca esti baiat sau fata...nu prea se intelege. Daca esti fata, dupa cum cred eu..stiam ca face bine la ten, adica poti sa te dai cu ea pe fata. Dar daca iti face placere sa si inghiti..no problem. Numai sa ai grija cui ii faci..ma refer la igiena si toate cele. Si sper ca nu o faci ca ti se impune asa ceva..ar fi trist.
0
09-09-2011, ora 23:22
beb3
Nu este medic/terapeut
beb3
nu fac din obligatie si chear imi place da sunt fata, si avand in vedere ca tzin la pretenu'meu si il quero mucho fac asta da am auzit si eo, ca face bn la ten: am sa incerc si asta:D, si deci nu are nimik daca "inghit'?
0
10-09-2011, ora 09:19
bulinake
Nu este medic/terapeut
bulinake
Am spus NU, nu are nimic !
0
20-11-2011, ora 00:26
mitd
Nu este medic/terapeut
mitd
buna sunt...baiat si nu demult me-am inceput viata sexuala.doar ca prima oara cand sa pus pe mn prietena mea fiind excitat am avut o"pre-ejaculare" si nuj daca am motiv sa imi fac griji din cauza asta tinand cont ca nu ncepusem actul sexual ci eram aman2 in "chiloti"scz lb.. in fne sper sa nu fie cva important:|dar a mai fst o chestie c fiind prima data am folosit un prezervativ nuj daca era de calitate dar cand lam scos avea deja un lichid p el...cred ca era de la pr mea dar nu asta e problema ce-a mre ci alta-i ca...dupa ce sa terminat totul mam uitat a vad daca e rupt sau daca este deteriorat:| nu avea nik doar cand am luat altu am pus o cantitate mare de apa in el.. si sa spart doar frte putin adika curgea frte putin pt ca gaura din el era ff mica imi e cam frte frica sa nu cumva sa se intample cv..:| va rog as dorii sa primesck cat mai molte informatii:|
0
20-11-2011, ora 00:37
Mabel
Nu este medic/terapeut
Mabel
Doamne, in ce hal poti sa scrii...cati ani ai?? Asa scrii si la scoala? Ce Dumnezeu, putin respect. Aici nu esti pe mess..
In fine. Pai daca te joci cu prezervativul si pui o caldare de apa in el, normal ca se va fisura. Dar oamenii nu au o cantitate de sperma cat un elefant. Asa ca nu-ti face griji ca se va rupe. Sa ai unghiile taiate, mainile curate intotdeauna si totul va fi in regula. Cumpara prezervative de calitate, vezi termenul de garantie..hai, ca esti baiat mare de acum.
Mare grija!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul oral
  •