iritatie a capului penisului

03-04-2013
ARDEIUT
Nu este medic/terapeut
ARDEIUT
acum cateva zile am facut sex protejat cu prietena.dupa ce am terminat am observat ca o parte din capul penisului era imflamat.dupa o jumatate de ora si pielea care acopera capul se imflamase.m-am spalat iar a doua zi dupa ce m-am trezit imflamatia disparuse aproape in totalitate dar aveam mancarimi.astazi dupa ce am facut dus am observat in timp ce ma stergeam ca de pe capul penisului se decojeste o pielita alba, similar cu decojirea pielii dupa arsurile solare.tin sa mentionez ca nu ma doare absolut deloc, nu mai e imflamat si nu am nici un fel de secretie, doar mancarimi cateodata.imi poate spune cineva despre ce ar putea fi vorba
4 comentarii
0
07-04-2014, ora 13:24
masty
Nu este medic/terapeut
masty
Si eu ma confrunt cu aceiasi problema nu raspunde nimeni...tia trecut ? Ce erea ? Mie in afara de pielitele care mi se exfoliaza de oe penis mai capata si niste pete rosi asa ca niste arsuri iritati..si in zona unde faci pipi se face un cerc rosu inprejur..am dat cu crema pentru candida 7-8 zile am luat in acelasi timp si pastile micotice pentru candida tricomonas..dar nimik..la inceput mi se curatise credeam ca mia trecut dar a inceput din nou sa se exfolieze si sa se irite cu acele pete rosi.
0
19-04-2014, ora 15:08
Psiholog Stefan Liviu
Psihologie, Ploieşti
Psiholog Stefan Liviu
Fara rusine consulta un medic dermatolog. Poate fi si doctorita! Tratamentele luate dupa ureche de cele mai multe ori nu dau rezultate.
0
23-08-2014, ora 07:16
cornelush84
Nu este medic/terapeut
cornelush84
am si eu aceiasi problema si de doua ore caut un raspuns sau o explicatie aici pe forum si toate raspunsurile te trimit la doctor, atunci de ce mai exista acest forum, daca tiai rezolvat problema scrie cum ai reusit.
0
14-09-2014, ora 21:36
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
BAIETI va comportati ca niste pusti, va este rusine cu corpul vostru? cand sunte-ti in pat cu o fata stati cu spatele? chiar daca mergeti la doctor si este femeie nu este un capat de tara este doctor si a mai vazut organe genitale si stati linistiti no sa sara pe voi.. aceasta rusine de a se dezbraca la medic este si din cauza sistemului si a familiei, in armata trebuia sa te dezbraci de fata cu alti 100 de barbati, trebuia sa faci dus si sa stai dezbracat la controlul medical unde erau cel putin trei medici si una femeie, si trebuia sa decalotezi, voi ce ati fi facut fugeati?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: