iubita mea e insarcinata?

22-12-2011
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
buna seara
suntem ingrijoati dupa cum spune si titlul
de cand am inceput viata sexuala.. cam de 3 luni eu cu prietena mea.. nu am facut'o niciodata cu prezervativ pt ca pur si simplu nu mergea nu se ridica.. asa si... ei trb sa ii vina ciclul cam pe 22.. in fiecare luna. 23 maxim.. sau 21.. depinde.. luna trecuta i-a venit pe 22.. iar acum nu i-a venit.. si nu are nici simptome gen sa o doara burta sau etc.. o dor sfarcurile la atingere.. a zis.. atat..acum 2 zile am facut sex bine rau de tot.. pana.. a avut orgasm cred. se poate sa i fi dereglat hormonii acolo? si mie imi venea sa imi dau drumu si.. ea tot insista sa mai facem si la un moment dat ea m-a tras spre ea chiar cand am vrut sa scot.. si cica a simtit ceva fierbinte. ( sperma oare? ) dar ff putina k pe urma am scos'o intr'o sec maxim si am ejaculat in exterior ffffffff mult.. nu in interior..


mi-e teama...
oare e insarcinata?
e si racita..
3 comentarii
0
22-12-2011, ora 23:07
Dan101
Nu este medic/terapeut
Dan101
un test de sarcina si scapi de stres!! Mai bine mergeti la un medic de planing fam. sau medic ginecolog sa va sfatuiasca la o metoda de contraceptie daca cu prezervativul nu merge.
0
23-12-2011, ora 14:42
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Din ce spui tu nimeni nu-si poate da seama daca e gravida ori nu insa daca nu ai ejaculat inauntru in perioada ei fertila ( pe care si-o poate calcula singura cautand pe google "calculator perioada fertila") atunci sunt sanse minime sa fie insarcinata. Pentru mai multa siguranta luati un test de sarcina, insa nu e cazul sa va ingrijorati inca pentru ca nu a intarziat deloc menstruatia pana acum, e mult prea devreme sa fie considerata intarziere.
Nu e posibila " dereglarea hormonilor acolo de la sex'.
0
23-12-2011, ora 17:52
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
pai e posibil si asta dar... trebia sa ii vina azi
a zis ca o dor sfarcurile la atingere.. tare..
si rar de tot.. o mai doare putin burta.. da nu ca inainte cand ii venea.. cica o dor sfarcurile si cam atat
inainte... cand ii venea.. cand era virgina.. o durea burta rau.. se simtea aiurea... dar acum.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •