iubitul meu nu are orgasm

22-05-2007
lizuca
Nu este medic/terapeut
lizuca
va rog frumos ajutati-ma!! m-am interesat pe mai multe site-uri, am citit din diferite carti, dar totusi nu am gasit un raspuns( o solutie) iubitul meu nu reuseste sa aibe orgasm. Suntem de mult timp impreuna si am incercat diferite pozitii dar totusi fara rezultat, am avut o discutie deschisa cu el si mi-a spus ca in timpul actului sexual se simte foarte bine dar nu poate sa aiba orgasm. Va rog sa imi dati un sfat cu privire la acest subiect.
5 comentarii
0
24-05-2007, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Sa mearga...de fapt sa mergeti impreuna la un sexolog. Asta e calea de urmat pentru rezolvarea problemei
0
20-08-2007, ora 00:00
via
Nu este medic/terapeut
via
eu consider ca solutia esre in primul rind increderea in partener, poate el mai mult doreste sa te sadiafaca pe tine si cam uita de el...Sau poate incerci sa-i dansezi putin, mai multa pasiune.!
0
17-09-2007, ora 00:00
bambina_91_sex
Nu este medic/terapeut
bambina_91_sex
sunt de acord q via ! un steraptese ceva :>
0
19-09-2007, ora 00:00
dr.mihai.cj
Identitate neconfirmată
dr.mihai.cj
Oare iubitul tau este heterosexual?
0
22-12-2007, ora 00:00
alisuca23
Nu este medic/terapeut
alisuca23
si eu am aceeasi problema cu prietenul meu...am observat-o de la inceputul relatiei.am crezut ca e rezultatul masturbarii prelungite(nu a avut 1.5 ani nici o prietena).si am ales sa astept...sa vad ce se intampla...dar nu vad nici un rezultat...uneori are probleme si cu erectia.la sex oral nici macar nu are erectie.nu stiu ec sa mai fac...cred ca e pe fond psihic...dar un medic e cel mai in masura sa ne spuna ce si cum...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Tipuri de orgasme
  •