iubitul meu nu ma mai doreste... | Forumul Medical ROmedic

iubitul meu nu ma mai doreste...

08-12-2012
anilari
Nu este medic/terapeut
anilari
Buna ziua, am 23 de ani sunt intr-o relatie de aproximativ 4 ani, dupa 1 an de relatie iubitul meu a inceput sa nu ma mai doreasca, el zice ca sunt eu nebuna ca el defapt ma iubeste si ma doreste, doar ca realitatatea e alta, nu vrea sa facem sex, nu-mi face complimente, nu ma atinge, nu ma lasa sa-l ating ( ba il doare, ba il gadila, tot timplul gaseste pretexte ), am devenit nervoasa, frustrata si trista, pentru ca sunt o fata frumoasa, si niciodata nu m-am neglijat ! Am mai avut 2 relatii inainte in care partenerii mei ma doreau si erau inebuniti sa facem dragoste! Cu actualul iubit la inceput totul era frumos, si acum o data pe luna cand se intampla eu sunt exicitata la maxim, e si normal defapt dupa o luna sau chiar mai mult fara sa facem sex, daca eu nu insist sa o facem, el nu are nici o problema poate sta asa si 2 luni linistit ! eu ii spun mereu ca cel mai bine ne oprim aici si ne vedem fiecare de drumurile noastre, dar el imi spune ca ma iubeste si vrea o familie cu mine ! Am ajuns la limita, am obosit sa vorbesc si sa umiles, pentru ca simt ca asta fac ma umilesc !
5 comentarii
0
08-12-2012, ora 22:06
SerbanRemus
Nu este medic/terapeut
SerbanRemus
Ori este gay ori si-a gasit pe alta! Sigur este una din cele doua variante :)
0
08-12-2012, ora 22:15
anilari
Nu este medic/terapeut
anilari
mi s-au mai dat variantele astea doua :) doar ca sunt sigura 100% ca nu este gay :D, iar de inselat, eu zic ca nu ar avea cand, in sensu ca de la munca vine direct acasa ! tocmai asta este marea" problema" ca nu stiu care este adevarata problema, sa fie rutina, ca am uitat sa precizez ca locuim impreuna de 3 ani si jumatate ! Ideea e ca din partea mea nu s-a schimbat nimic il doresc din ce in ce mai mult, si ma indragostesc in fiecare zi de el, dar cu toate acestea vreau sa fiu fericita, ca va fi cu el sau fara el ! m-am saturat sa ma multumesc pur si simplu cu cat este el dispus sa-mi ofere...pentru mine el este tortu din care as manca in fiecare zi...
0
11-12-2012, ora 21:23
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
si tu VREI o familie cu acest barbat?!?
gandeste-te bine.
am inteles ca stati de 4 ani impreuna si ca dupa un an.el=pauza..
parere:
CE? scop mai aveai sa stai cu el.atatia ani?(trei)...
daca :
- pt ca-l iubesti DOAR tu..NU se merita;
- daca pt CE are si CE-Ti ofera...treaba ta, dar.tot NU se merita!!!
cele bune,
0
12-12-2012, ora 15:22
anilari
Nu este medic/terapeut
anilari
:) Pei cam da il iubesc foarte mult, chiar aseara am avut o ultima discutie, sper eu :| in cazul in care nu se rezolva problema din ianuarie se va termina totul de comun acord ! eu nu as vrea sa se intample asta, as vrea sa fie totul bine, si sa fim fericiti, totul depinde de noi !ce intrebari mi-ai scris mai sus, eu mi le pun zi de zi...fara raspuns...Sper doar ca totul va fi bine intre noi, daca nu asta este viata, capu sus si inainte ! Multumesc din suflet ca mi-ai scris parerea ta, face mult pentru mine ! multumesc !
0
17-07-2015, ora 10:40
madamary 25
Nu este medic/terapeut
madamary 25
Buna aceeasi problema am si eu.nici al meu nu e gay, nici nu ma inseala stiu sigur asta
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: