Karissa
Buna, am luat anticonceptionalele karissa la recomandarea medicului pentru ca am un chist pe ovar mic, dar dupa o saptamana a inceput sa imi fie rau, cateodata vomitam si aveam stari de tremurat, dar acum nu le mai iau de 2 zile, si tot imi este rau, iar azi am inceput sa si sangerez putin.Ce credeti ca ar trebui sa fac ?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4efectele anticonceptionalelor
- 6iau yasmin de 7 luni (regulat) si simt ca acum am dor ovarele, spatele, pieptul
- 6microgynon si arcoxia
- 4anticonceptionale yasmin
- 6Pauza la Yasmine.. menstruatia intarzie (4 zile)
- 6Efect Postinor = menstruatie intarziata?
- 3care sunt simptomele anticonceptionalelor?
- 5este posibil sa te ingrasi de la logest?
- 5urina are un miros foarte urat si de culoare galbui.. sa fie tot de la anticonceptionale?
- 0Anticonceptionale si efectul lor dupa 6 zile de la luarea unui medicament care diminueaza
- 3iau anticonceptionale si am o scurgere ciudata
- 0Efect secundar la anticonceptionale?
- 2Apasare in capul pieptului
- 0Tratament acnee Yasmin+Verospiron(50mg)
- 3Anticonceptionale - m-am ingrasat foarte mult de la ele
- 0Probleme Logest! O opinie medicala va rog! coșuri in barbie, foarte dureroase
- 2AC Midiana, menstruatie redusa
Mai multe informații despre: efectele adverse ale anticonceptionalelor
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
