Klebsiella in sperma

11-01-2019
Ilie1
Nu este medic/terapeut
Ilie1
Buna ziua, am si o problema. Acum 3 ani am observat o secretie uretrala incolora si sperma culore diferita o culoare galbuie uleioasa. Am fost la dermatolog si mia spus sa fac spermocultura si am facut si mia iesi stafilococus aureus si am facut tratament cu cateva tipuri de antibioticce. Zantac, gentamicina injectii, augumentin si nimic tot aceasi problema. Acuma sunt in America de apoape doi ani. Am fost la dermatolog si am facut aceasi procedura cu sperocultura la prima mia iesit la fel stafilococ aureus mia dat ceva de genu cefaxolin nu mai stiu exact cu se numeste si la a doua cultura mia iesit klebsiella de data aceasta mia dat Sulfamethoxazol si dupa o luna tratament tot nimic sincer nu stiu ce sa mai fac, si aici in america este foarte costisitor aceste chesti Si chiar nu stiu de unde am luat aceasta infectie, deci nu am usturimi deloc nu ma deranjeaza cu nimic doar la cateva zile am duresi de testicule, dar dupa o ejaculare ma linistesc cateva zile, si iar apare durerea Ami cer scuze pentru scrisul meu. Va multumesc si va rog o parere ce as putea sa mai fac
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: