La cat timp pot face sex, dupa ce am avut vaginul rupt ?

15-09-2012
makemestrong12
Nu este medic/terapeut
makemestrong12
Acum 9 luni mi-am pierdut virginitatea doar ca baiatul mi-a rupt vaginul. Am avut o interventie chirurgicala si acum dupa 9 luni mi-as dori sa intretin relati sexuale si as vrea sa stiu daca se poate ! Va rog frumos sa ma ajutati ! Nu vreau sa mai trec printr-o interventie chirurgicala !
4 comentarii
0
15-09-2012, ora 23:15
lagunaalbastra
Nu este medic/terapeut
lagunaalbastra
O astfel de problema se intampla extrem de rar, deci nu vei gasi pe aici medici sa-ti spuna din experienta proprie
dupa cate luni vaginul tau este ok. In orice caz, alege ori un partener mai putin violent ori unul mai putin dotat daca ai de gand sa o refaci caci ceva a fost ceva in neregula data trecuta. Un vagin nu se rupe asa de usor.
0
15-09-2012, ora 23:20
makemestrong12
Nu este medic/terapeut
makemestrong12
Iti multumesc mult ! Acum de 5 luni am o relatie cu el si i-am spus si lui ce am patit si a zis ca ii este frica ! Vreau doar sa nu mai ajung in spital si sa fiu si eu normala si sa nu imi fie frica ! Primul baiat, a fost foarte violent cu mine si poate deastea am patit ce am pati ! Eu tot ce vreau e sa stiu daca pot intretine relatii sexuale dupa 9 luni.
0
16-09-2012, ora 00:18
lagunaalbastra
Nu este medic/terapeut
lagunaalbastra
Pai numai tu poti afla daca incerci... incepe intai cu degetul si pe urma cu penisul si asta cu foarte multa atentie si rabdare.
0
16-09-2012, ora 22:00
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
Mergi la un control la medicul care te-a operat sau la un ginecolog.
Cauta biletul de externare si vezi ce scrie la recomandari...
Multa bafta..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce este un tuseu vaginal?
  • Ce este secreția vaginală?
  • Ce este uscăciunea vaginală?
  • Secrețiile vaginale
  • Dușurile vaginale – benefice sau nu tocmai?
  •