Dezvirginarea cu durerii ff mari.. sangerare dupa.

20-06-2011
Georgiana - Alexandra
Nu este medic/terapeut
Georgiana - Alexandra
Buna.. am si eu o intrebare, daca penisul nu a intrat in vagin deoarere ma dureaa foarte rau si ne-am oprit dar am avut sangerare dupa da nu sangerare abundenta, e posibil sa mai fiu virgina?..va rog sa ma ajutati..
7 comentarii
0
20-06-2011, ora 14:07
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Himenul a fost perforat, chiar daca nu de tot, deci teoretic virgina nu mai esti. Sunt femei care raman cu himenul intact pana la cand nasc, avand himenul foarte elastic, precum si femei care cand se dezvirgineaza nu sangereaza deloc. Daca tu ai sangerat, e clar ca himenul a fost deteriorat.
Numai Bine!
0
04-08-2011, ora 14:00
Georgiana - Alexandra
Nu este medic/terapeut
Georgiana - Alexandra
multumesc frumos.. pt rasp.:x
0
08-08-2011, ora 09:01
corina catalina
Nu este medic/terapeut
corina catalina
buna..am o intrebare..am vrut sa o fac cu prietenul meu..dar eu nu l-am lasat pana la sfarsit ptr ca ma durea foarte tare..si i-am zis sa ne oprim..nu mi-a curs sange ptr ca efectiv nu a bagat.o decat de 2 ori si deja nu mai rezistam, ma gandeam ca daca si-a dat drumul in mine in tot timpul acesta ?! va rog sa-mi raspunde-ti cat mai repede...
0
08-08-2011, ora 15:04
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Pai de la distanta e imposibil de spus daca a ajuns sperma in vagin sau nu...
0
18-08-2011, ora 14:35
anda2395
Nu este medic/terapeut
anda2395
aceeasi poveste e si la mine ca si la corina catalina numai mie mi'a intarziat ciclul 1 saptamana.s'ar putea sa fiu insarcinata?
0
18-08-2011, ora 17:03
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Fa-ti un test de sarcina daca au trecut macar 7 zile de la contactul ala sexual reusit sau nereusit. E vreo 8 lei, de la farmacie si afli in 3 minute daca esti sau nu insarcinata.
0
19-08-2011, ora 13:24
Baiatu_87
Nu este medic/terapeut
Baiatu_87
Of fetelor, fetelor. De ce nu folositi macar la inceput un prezervativ? V-ar ajuta din toate punctele de vedere: penetrarea ar fi ceva m usoara( e lubrifiat prez si aluneca m usor), plus ca stai linistita ca n-ai luat nicio boala sau ca n-ai ramas insarcinata.

Din pacate pe forum e mai greu sa-ti dai seama daca x sau y a ramas insarcinata. Cel mai este sa vb si cu partenerul vostru si sa-l intrebati daca si-a dat drumul sau nu.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce este un tuseu vaginal?
  • Ce este secreția vaginală?
  • Ce este uscăciunea vaginală?
  • Secrețiile vaginale
  • Dușurile vaginale – benefice sau nu tocmai?
  • Durerea sexuală după naștere - ce spun studiile
  •